click fraud protection

Відповідно до сторінки kbbi.kemendikbud.go.id, новини визначаються як написання чи інформація історія про подію, яка наразі або відбулася. Новини, як правило, публікуються в різних типах засобів масової інформації, будь то друковані ЗМІ, такі як газета, або Інтернет-ЗМІ, такі як Інтернет-сайти новин. Інформація Передана інформація може стосуватися будь-чого, включаючи інформацію про футбол чи футбол. Футбол або футбольні новини самі по собі включають будь-що з футбольних матчів, профілів людей у ​​світі футболу, на інший бік життя футбольних діячів у світі та національний

У цій статті ми з’ясуємо, як виглядає приклад тексту новин, який проповідує про футбол чи футбол. Наведений нижче приклад - це уривок з футболу або футбольних новин, що походять з ЗМІ в Інтернеті або онлайн. Приклади можна побачити наступним чином!

"Азар" веде "Челсі" до перемоги над "Манчестер Юнайтед" і виграння Кубка Англії

"Челсі" виграв Кубок Англії після перемоги над "Манчестер Юнайтед" з рахунком 1: 0 у фіналі, який відбувся на стадіоні "Уемблі" в ніч на суботу (19.05.2018). Єдиний гол у цьому матчі відбувся на 22-й хвилині через пенальті Едена Азара. Це вже восьмий титул Кубка Челсі в історії клубу.

instagram viewer

Останній раз блюз (прізвисько Челсі. ручка) виграв цей титул у сезоні 2011-2012. Поки для Людини. "Юнайтед", цього сезону вони повинні бути готовими закінчити без титулу, оскільки зазнали невдачі в трьох інших змаганнях.

Цей матч був відкритим в помірному темпі з першого свистка (розпочати) прозвучало. На 21-й хвилині Челсі призначили пенальті після того, як Едена Азара збив Філ Джонс у полі 16. Азар, який прийняв цей удар сам, зміг перехитрити голкіпера Де Хеа і змінити рахунок на 1: 0.

Манчестер, який залишився позаду, погрожував атаками Пола Погби та Алексіса Санчеса. Однак атаки цих двох гравців все ще були широкими для воріт Тібо Куртуа (воротар Челсі, перо). Рахунок 1: 0 для переваги Челсі тривав до першого тайму.

У другому таймі "Манчестер Юнайтед", здавалося, домінував у грі, обмежуючи захист "Челсі" з перших хвилин другого тайму. На 63-й хвилині Алексіс Санчес забив гол, але геморой Майкл Олівер його не допустив, оскільки вважалося, що він в змозі з боку.

Зробити відповідь здавалося важким, тренер Жозе Моурінью оновився, замінивши двох своїх нападників на 73-й хвилині. Ромелу Лукаку та Ентоні Марціал вийшли на заміну Джессі Лінгарду та Маркусу Решфорду.

В останні десять хвилин матчу "Челсі" грав в обороні і лише залишив попереду Олів'є Жиру та Ідена Азара. "Манчестер Юнайтед" не зміг забити гол за решту ігрового часу, тому рахунок "Челсі" 1: 0 став остаточним результатом матчу.

* * *

Це приклад тексту футбольних новин індонезійською мовою. Сподіваємось, корисний і здатний додати розуміння всім читачам, будь то зокрема про тексти новин, або мовуІндонезія загалом. Будь ласка, пробачте, якщо в цій статті є помилки.

Якщо читач хоче додати посилання про тексти новин та оголошення читачі можуть відкрити такі статті, а саме: приклад короткого тексту новин; приклад абзацу викладу новин; різні види прямих речень новин;приклад офіційного оголошення; приклад неформального оголошення; зразок оголошення про прийом нового студента; а також статті Приклад оголошення переможця.

Щиро дякую та дякую.

* Приклад цієї статті адаптований від https://bola.kompas.com/read/2018/05/20/01251018/hazard-bawa-chelsea-kalahkan-man-united-dan-juarai-piala-fa (з деякими змінами, адаптованими до потреб цієї статті)