Приклад змішаної сюжетної новели та її етапи - Новела одна з нові види прози до того ж типи романів, типи романтики, типи рефератів, і типи драми. Новела або новела - це історія, яка містить більше не написану історію людини від 10.000 слово. Сама новела має сюжет історія, Де типи сюжетних ліній в самій новелі складається з:

1. Хронологічний сюжет: сюжет новели етапи в сюжетній лініїЦе починається з самого початку, розпізнавання проблем, кульмінація, антиклімакс та вирішення проблем.
  2. Зворотний потік: це сюжет короткої історії, яка починається від завершення, антиклімаксу, кульмінації, розпізнавання проблем і початку.
  3. Змішаний потік: це сюжет в новелі, який починається з кульмінації, розпізнавання проблем, початку, антиклімаксу та початку.

У цій статті буде наведено приклад змішаної сюжетної новели, де приклад новели такий.

Темний кінь проти Рекомендованого

Хамід та його друзі ставали відчайдушними. Після того, як його команда відстала на 2 голи, тепер він також повинен був змиритися з тим, що його команда повинна була грати з 10 чоловіками, після того як Фатур отримав другу жовту картку. Залишилися 15 хвилин Хаміду та його дев'яти друзям довелося пройти, щоб наздогнати.

instagram viewer

Раніше Хамід та його колеги виходили вперед у першому таймі завдяки голам самого Хаміда на 29-й хвилині та голів, які забив Едгар на 37-й хвилині. Відчуваючи перевагу, вони також інтенсивно атакували команду суперників, доки свисток першого тайму не закінчився. У другій половині тиск все ще здійснював Хамід кс. Занадто зайняті атакою, вони насправді отримали контратаку ефективний від команди суперників і забив гол команді суперників. Після цього голу суперницька команда, здавалося, набралася духу і забивала гол за голом, поки рахунок 2-4 не заносився на табло до 75 хвилин. Постійний тиск, який чинив Хамід протягом усього матчу, змушував їх втрачати свою витривалість та зосередженість.

Сам другий матч - фінальний матч чемпіонату з футболу між школами провінції. Переможець цього матчу отримає квиток на участь у національному чемпіонаті. Команда, підсилена самим Хамідом, є командою, яку не висаджували з моменту приєднання до турніру. навіть незважаючи на це, вони фактично виступали послідовно, поки не змогли пройти до фіналу. Інакше йде справа з командою суперників, яка була постійним чемпіоном протягом останніх 3 років. Матч між ними був схожий на битву між гномами та гігантами.

Залишилися п'ять 15 хвилин матчу пан Ідан, який є тренером Хаміда та ін., Більше не міг робити заміни. Це тому, що пайок заміщення він робив раніше. Пак Ідан ламав мозок, поки майже не здався. Несподівано 45-річний тренер навіть наказав своїм футболістам більше не думати про національні турніри. Він сказав, що його вихованці повинні грати більш розслаблено та вільно. "Не думайте про цей фінал чи національний чемпіонат. Грайте невимушено, як коли граєте в школі! "

Отримавши ці вказівки, Хамід кс почав виглядати спокійно і розслаблено у грі. Спорадичні напади, які вони раніше здійснювали, а потім перетворилися на гру наживка нога до ноги у розслабленому порядку. Це дозволило Хаміду cs довше контролювати м'яч, складаючи схему забивання голів. Нарешті, стратегія була успішною з 2 голами, забитими на останніх хвилинах матчу. Хамід та його товариш по команді Едгар забили ще раз за свою команду. Рахунок 4-4 був занесений на табло і змусив продовжити матч додатковий час.