Primer besedila nogometnih novic v indonezijščini

click fraud protection

Na strani kbbi.kemendikbud.go.id so novice opredeljene kot pisanje ali informacija zgodba o dogodku, ki je trenutno ali se je zgodil. Novice se običajno objavljajo v različnih vrstah množičnih medijev, ne glede na to, ali gre za tiskane medije, kot je časopisali spletni mediji, kot so spletna mesta z novicami. Informacije Posredovane informacije so lahko o vsem, vključno z informacijami o nogometu ali nogometu. Nogomet ali nogometne novice same vključujejo vse od nogometnih tekem, profilov ljudje v svetu nogometa, na drugo stran življenja nogometnih osebnosti po svetu in nacionalno

V tem članku bomo ugotovili, kako izgleda primer novic, ki pridigajo o nogometu ali nogometu. Spodnji primer je odlomek iz nogometnih ali nogometnih novic, ki izvirajo iz medijev na spletu oz na spletu. Primeri so vidni na naslednji način!

Hazard vodi Chelsea, da premaga Man United in osvoji FA Cup *

Chelsea je osvojil pokal FA, potem ko je v finalu, ki je potekal na stadionu Wembley v noči na soboto (19.5.2018), z 1: 0 premagal Manchester United. Edini zadetek na tej tekmi je prišel v 22. minuti po enajstmetrovki Edena Hazarda. To je osmi naslov Chelseaja v pokalu FA v zgodovini kluba.

instagram viewer

Zadnjič modri (vzdevek Chelsea. pero) je osvojil ta naslov v sezoni 2011-2012. Medtem ko za človeka. United, to sezono morajo biti pripravljeni končati brez naslova, ker jim ni uspelo v preostalih treh tekmovanjih.

Tekma je bila odprta v zmernem tempu od prvega piščalke (zacetek) zvenel. V 21. minuti je bila dosojena enajstmetrovka za Chelsea, potem ko je Phil Jones v polju 16 zbil Edena Hazarda. Hazard, ki je ta strel izvedel sam, je lahko prelisičil vratarja De Gea in rezultat spremenil na 1-0.

Manchester, ki je ostal za seboj, je napadal Paul Pogba in Alexis Sanchez. Vendar so bili napadi teh igralcev še vedno široki do vrat Thibauta Courtoisa (vratar Chelseaja, pero). Rezultat 1: 0 za prednost Chelseaja je trajal do polčasa.

V drugem polčasu je očitno prevladoval Manchester United z omejevanjem obrambe Chelseaja iz zgodnjih minut drugega polčasa. V 63. minuti je Alexis Sanchez dosegel zadetek, a ga hemoroid Michael Michael ni dovolil, ker je veljalo, da je v položaju stran.

Zdelo se je težko doseči odgovor, trener Jose Mourinho se je osvežil z zamenjavo dveh napadalcev v 73. minuti. Romelu Lukaku in Anthony Martial sta prišla namesto Jesseja Lingarda in Marcusa Rashforda.

V zadnjih desetih minutah tekme je Chelsea igral obrambno in spredaj pustil le Olivierja Girouda in Edena Hazarda. Manchester United v preostalem času igre ni dosegel zadetka, zato je rezultat 1: 0 za Chelsea postal končni rezultat tekme.

* * *

To je primer besedila nogometnih novic v indonezijskem jeziku. Upajmo, da uporaben in sposoben dodati vpogled vsem bralcem, ne glede na to, ali gre zlasti za besedila z novicami, oz jezikIndonezija na splošno. Oprostite, če so v tem članku napake.

Če želi bralec dodati sklic o besedilih novic in obvestilih lahko bralci odprejo naslednje članke, in sicer: primer kratkega besedila novic; razstava novic primer odstavek contoh; različne vrste neposrednih novic;primer uradne objave; primer neformalne objave; vzorčna objava novega sprejema študentov; pa tudi članki Primer razglasitve zmagovalca.

Najlepša hvala in hvala.

* Primer tega članka je prilagojen iz https://bola.kompas.com/read/2018/05/20/01251018/hazard-bawa-chelsea-kalahkan-man-united-dan-juarai-piala-fa (z nekaj spremembami, prilagojenimi potrebam tega članka)