click fraud protection

Według strony kbbi.kemendikbud.go.id, wiadomości są definiowane jako tekst lub informacja fabuła o wydarzeniu, które jest lub miało miejsce. Wiadomości są zwykle publikowane w różnego rodzaju środkach masowego przekazu, niezależnie od tego, czy są to media drukowane, takie jak Gazetalub media internetowe, takie jak internetowe serwisy informacyjne. Informacja Przekazywane informacje mogą dotyczyć wszystkiego, w tym informacji o piłce nożnej lub piłce nożnej. Same wiadomości o piłce nożnej zawierają wszystko, od meczów piłkarskich, profili ludzie w świecie piłki nożnej, na drugą stronę życia piłkarzy na świecie i krajowy

W tym artykule dowiemy się, jak wygląda przykładowy tekst informacyjny, który głosi o piłce nożnej lub piłce nożnej. Poniższy przykład jest fragmentem wiadomości piłkarskich lub piłkarskich pochodzących z głoska bezdźwięczna online lub online. Przykłady można zobaczyć w następujący sposób!

Hazard prowadzi Chelsea do pokonania Man United i wygrania Pucharu Anglii*

Chelsea wygrała Puchar Anglii po pokonaniu Manchesteru United 1:0 w finale, który odbył się na stadionie Wembley w sobotę (19.05.2018) wieczorem. Jedyny gol w tym meczu padł w 22. minucie po rzucie karnym Eden Hazard. To ósmy tytuł Chelsea w historii FA Cup.

instagram viewer

Ostatni raz Blues (pseudonim Chelsea. długopis) zdobył ten tytuł to sezon 2011-2012. Chociaż dla człowieka. United, w tym sezonie muszą być gotowi zakończyć bez tytułu, ponieważ przegrali w trzech innych konkursach.

Mecz rozpoczął się w umiarkowanym tempie od pierwszego gwizdka (Rozpoczęcie) brzmiało. W 21. minucie Chelsea otrzymała rzut karny po tym, jak Eden Hazard został obalony przez Phila Jonesa w polu 16. Hazard, który sam wykonał to kopnięcie, zdołał przechytrzyć bramkarza De Gea i zmienić wynik na 1-0.

Manchester, który został w tyle, zagrożony atakami Paula Pogby i Alexisa Sancheza. Jednak ataki tych dwóch graczy wciąż były bliskie bramce Thibauta Courtois (bramkarz Chelsea, długopis). Wynik 1-0 dla przewagi Chelsea trwał do przerwy.

W drugiej połowie Manchester United wydawał się dominować w grze, ograniczając obronę Chelsea od wczesnych minut drugiej połowy. W 63. minucie Alexis Sanchez strzelił gola, ale został odrzucony przez hemoroida Michaela Olivera, ponieważ uznano, że jest na pozycji z boku.

Wydawało się trudne do zdobycia odpowiedzi, trener Jose Mourinho zrobił odświeżenie, zastępując dwóch swoich napastników w 73. minucie. Romelu Lukaku i Anthony Martial zastąpili Jessego Lingarda i Marcusa Rashforda.

W ostatnich dziesięciu minutach meczu Chelsea grała defensywnie, pozostawiając na czele tylko Oliviera Girouda i Eden Hazarda. Manchester United nie strzelił gola w pozostałym czasie gry, więc wynik 1-0 dla Chelsea stał się ostatecznym wynikiem meczu.

* * *

To jest przykład wiadomości piłkarskiej w języku indonezyjskim. Mam nadzieję, że przydatne i mogące dodać wglądu wszystkim czytelnikom, niezależnie od tego, czy chodzi w szczególności o teksty wiadomości, czy językIndonezja ogólnie. Przepraszam, jeśli w tym artykule są błędy.

Jeśli czytelnik chce dodać odniesienie o wiadomościach i ogłoszeniach czytelnicy mogą otwierać następujące artykuły, a mianowicie: przykład krótkiego tekstu wiadomości; Przykład akapitu z ekspozycją wiadomości; różne rodzaje zdań z wiadomościami bezpośrednimi;przykład oficjalnego ogłoszenia; przykład nieformalnego ogłoszenia; przykładowe ogłoszenie o przyjęciu nowego studenta; jak również artykuły Przykład ogłoszenia zwycięzcy.

Dziękuję bardzo i dziękuję.

*Przykład tego artykułu dostosowany z https://bola.kompas.com/read/2018/05/20/01251018/hazard-bawa-chelsea-kalahkan-man-united-dan-juarai-piala-fa (z pewnymi zmianami dostosowanymi do potrzeb tego artykułu)