Lielās bumbas spēle: definīcija, veidi un skaidrojumi

click fraud protection

Lielās bumbas spēle: definīcija, veidi un skaidrojumi - Kas ir liela bumbas spēle? Šajā gadījumā Par Knowledge.co.id apspriedīs to un, protams, citas lietas, kas arī to ieskauj. Apskatīsim diskusiju zemāk esošajā rakstā, lai to labāk izprastu.

• Saistītās ziņas:

Spēļu sports ir komandu sporta veids, kas sastāv no vairākiem cilvēkiem, viņi veido komandu, vienlaikus spēlē un iegūst visvairāk uzvarošos rīkus.

Sporta pasaulē ir vairākas spēļu sporta nozares, no kurām dažas ir tādas, kas bumbu izmanto kā instrumentu. Šī bumbas spēle ir sadalīta arī 2, proti, mazās un lielās bumbas spēlēs. Lielās bumbas spēle ir spēle, kuru parasti spēlē, izmantojot lielu bumbas izmēru un ekstremitātes kā dzinējspēks, savukārt mazajās bumbiņu spēlēs parasti tiek izmantoti citi rīki spēlē to.

instagram viewer

Lielās bumbas spēles ir sporta veidi, kuros tiek izmantotas lielas bumbas vai bumbiņas, kuru diametrs pārsniedz 50 cm. Šis sporta veids parasti tiek veikts nelielās grupās un tiek veikts laukā.

Visiem, kam patīk sports, liela mēroga bumbu sports ir viens no patīkamākajiem sporta veidiem populārākais, jo šādām spēlēm ir nepieciešama papildu enerģija, lai maksimizētu efektu spēle.

Lielo bumbu spēļu veidi

Vai ir daudz spēļu kategoriju, kas ietilpst lielo bumbu kategorijā? Kāds? Šeit ir saraksts ar paskaidrojumiem un noteikumiem.

Futbola spēle

Futbols ir ļoti populārs sporta veids visā pasaulē. Ja tu būtu zēns, tev noteikti bija jābūt futbolam, vai ne? Futbols ir sporta veids, kas tiek spēlēts komandās vai grupās, izmantojot bumbu, kas izgatavota no gumijas.

Futbola spēles mērķis

Spēles mērķis ir gūt pēc iespējas vairāk punktu ar pretinieku vārtiem. Turklāt spēlētājiem jāspēj aizsargāt tīkls no pretinieku uzbrukuma, lai nepieļautu bumbu.

Lauka lielums

Futbola laukums ir taisnstūrveida, no 100 līdz 120 metriem garš un no 45 līdz 90 metriem plats.

Spēlētāju skaits

Futbola spēli veido divas komandas, no kurām katra sastāv no 11 spēlētājiem. Ir viena pozīcija, ko sauc par vārtsargu vai vārtsargu. Vārtsargs ir vienīgais spēlētājs, kuram spēles laikā ir atļauts turēt bumbu ar rokām.

Spēles laiks

Futbola spēles ilgums ir 2 x 45 minūtes vai kopā 90 minūtes. Starp kārtām ir 15 minūšu atstarpe. Ja rezultāts uz 90 minūtēm ir vienāds, spēlēm, kurās nepieciešams uzvarētājs, būs papildu 2 x 15 minūtes.

Lasiet arī:Čiekurveida dziedzeris: definīcija, struktūra, funkcija un kā tas darbojas

Basketbols

Basketbols ir sporta veids, kurā spēlē divas komandas, katrā komandā ir 5 cilvēki. Basketbolu izgudroja Dr. Džeimss Naismits 1981. gada 15. decembrī. Basketbols tagad ir spēlēts dažādās valstīs, protams, arī Indonēzijā.

Basketbola spēles mērķis

Basketbola spēles mērķis ir iegūt pēc iespējas vairāk punktu. Punktus var nopelnīt, ieliekot bumbu pretinieka gredzenā. Uzvarētāja būs komanda, kura līdz spēles beigām iegūs visvairāk punktu.

Basketbola laukumiem ir divi standarta izmēri, pirmais starptautiskais standarts un NBA (Amerikas Savienotās Valstis) standarts. Starptautiskajiem standartiem garums ir 26 mx 14 m. NBA laukums ir 28,5 metrus garš un 15 metrus plats. Basketbola stīpas augstums ir 3,05 m, stīpas diametrs ir 0,45 m.

Basketbolistu skaits katrai komandai ir 5 cilvēki kā pamatsastāva spēlētāji. Ir vēl 5 cilvēki, kuri parasti sēž uz soliņa. Bet dažreiz noteiktos mačos rezervistu skaitu var palielināt līdz 7 cilvēkiem.

Basketbola sports sastāv no četrām četrām kārtām, katra ilgst 10 minūtes. Tomēr, atsaucoties uz NBA, izmantotais laiks ir 4 × 12 minūtes. Starp katru puslaiku ir 10 minūšu pārtraukums.

Volejbols

Volejbola spēli 1895. gadā izgudroja Viljams G. Morgans. Sākotnēji šī spēle bija pazīstama kā Minitonette. Kamēr angļu valodā šis sporta veids ir pazīstams kā volejbols. Šo sporta veidu var spēlēt gan iekštelpu, gan āra volejbola laukumos.

Aprīkojums, kas jāsagatavo šajā spēlē, ietver tīklus un īpašu laukumu, kura augstums ir aptuveni 2,24 metri un diezgan plašs laukums.

Šajā spēlē tā laukuma izmērs ir 18 x 9 metri ar dalīšanas līniju, lai uzbruktu līnijas spēlētājiem šeit apmēram 5 metrus laukuma aizmugures malā.

Spēlētāju skaits un spēles ilgums

Volejbola spēli spēlē divas komandas. Katrā komandā ir seši spēlētāji. Atšķirībā no citiem sporta veidiem volejbols ierobežo izcīnīto punktu skaitu līdz 25.

Futsāls

Indonēzijā Futsal patiešām pieaug. Daudziem cilvēkiem patīk spēlēt šo sporta veidu, sākot no bērniem līdz pieaugušajiem. Bet vai jūs zināt? Nosaukums futsal acīmredzot nāk no spāņu valodas. Futsāls nāk no vārdiem Futbol (futbols) un sala (istaba). Tātad futsal ir telpu futbols.

Šajā piecu spēlētāju futbola mačā ir vairāki spēlētāji, no kuriem ir tikai 5 spēlētāji un dažiem aizstājējiem, no kuriem katram jāgūst pēc iespējas vairāk vārtu, salīdzinot ar mērķiem pretinieks.

Lasiet arī:Uzraudzības definīcija pēc ekspertu domām (pilna diskusija)

Spēles laukums ir mazs, taču tā forma ir gandrīz tuvu futbola laukumam, proti, paša futzāla laukuma garums ir no 25 līdz 43 metriem, bet platums - no 15 līdz 25 metriem.

Rokas bumba

Handbola spēle neapšaubāmi ir futbola dublikāts. Mērķis ir vienāds, proti, iegūt bumbu pretinieku vārtos. Tomēr, kas to atšķir, šo sporta veidu spēlē ar rokām, nevis kājām.

Handbols pirmo reizi bija zināms 130.-200. Gadā Grieķijā. Mūsdienu handbolam tas tika izstrādāts 19. gadsimtā. Tad 1946. gadā tika izveidota Starptautiskā handbola federācija. Pirmie pasaules čempionāti notika 1954. gadā.

Boulings

Boulings neapšaubāmi ir sporta veids, kas Indonēzijā nav pārāk populārs. Boulings tiek spēlēts, ritinot bumbu, līdz tā nomet 10 tapas, kas ir sakārtotas trīsstūra formā. Boulinga laukums var būt gan iekštelpās, gan iekštelpās. Parasti mēs to varam atrast lielos tirdzniecības centros.

Regbijs

Regbija sports ir gandrīz tāds pats kā amerikāņu futbolam, lai gan, protams, ir nelielas atšķirības. Regbijs Indonēzijā nav pārāk populārs, un jūs varētu teikt, ka joprojām reti cilvēki par to zina. Regbijs ir populārs Eiropā un Amerikā.

Šīs spēles mērķis ir gūt punktus, atnesot bumbu, iemetot vai sperot bumbu tā, lai tā pieskartos pretinieka aizmugures līnijai.

Sepak takraw

epak takraw ir jaukts sporta veids, kas apvieno futbola un bumbas spēles volejbolā, tiek spēlēts badmintona dubultspēļu laukumā, un spēlētājiem nav atļauts pieskarties bumbai roka.

Pludmales futbols

Pludmales futbols ir futbola spēles variants pludmalē vai smilšu zonā. Šī spēle prasa prasmi, veiklību un tehniku, lai spertu vārtus.

pludmales volejbols

Pludmales volejbols ir volejbola spēles variācija uz smiltīm. Šo spēli spēlē divas komandas, kuras atdala tīkls, un ar rokām vai rokām sitot bumbu savā starpā.

Spēlētāji mēģinās iesist bumbu pāri tīkla augšdaļai, pretinieka spēles laukumā, un mēģinās novērst bumbas krišanu savā teritorijā.

Šis sporta veids ir iekļauts sporta veidos, kuros piedalās olimpiskajās spēlēs, un augstākā iestāde vai vecāku organizācija ir Federālā Starptautiskā Volejbola federācija.

Saskaņā ar oficiālajiem noteikumiem pludmales volejbolā katrā mačā komandā izmanto divus cilvēkus.

Tas ir pārskats no Par Knowledge.co.id par Lielās bumbas spēle, cerams, var papildināt jūsu ieskatu un zināšanas. Paldies, ka apmeklējāt, un neaizmirstiet izlasīt citus rakstus.