click fraud protection

Saskaņā ar kbbi.kemendikbud.go.id lapu ziņas tiek definētas kā raksts vai informācija stāsts par notikumu, kas šobrīd ir vai ir noticis. Ziņas parasti tiek publicētas dažāda veida masu informācijas līdzekļos, neatkarīgi no tā, vai tie ir drukātie mediji avīzevai tiešsaistes mediji, piemēram, tiešsaistes ziņu vietnes. Informācija Pārsūtītā informācija var būt par visu, ieskaitot informāciju par futbolu vai futbolu. Futbols vai pašas futbola ziņas ietver jebko no futbola spēlēm, profiliem cilvēki futbola pasaulē, uz otru pusi no futbola figūru dzīves pasaulē un nacionāls

Šajā rakstā mēs uzzināsim, kā izskatās ziņu teksts, kas sludina par futbolu vai futbolu. Tālāk sniegtajā piemērā ir fragments no futbola vai futbola ziņām, kuru izcelsme ir plašsaziņas līdzekļi tiešsaistē vai tiešsaistē. Piemēri ir redzami šādi!

Hazards liek Chelsea pārspēt Man United un izcīnīt FA kausu *

"Chelsea" ieguva FA kausu pēc tam, kad sestdienas (2018. gada 19. maija) vakarā Vemblija stadionā notikušajā finālā ar 1: 0 pārspēja Mančestras "United". Vienīgie vārti šajā mačā tika gūti 22. minūtē, izmantojot Edena Hazarda soda sitienu. Šis ir Chelsea astotais FA kausa tituls kluba vēsturē.

instagram viewer

Pēdējo reizi Blues (segvārds Chelsea. pildspalva) ieguva šo titulu ir 2011.-2012. gada sezona. Kamēr Cilvēkam. United, šosezon viņiem ir jābūt gataviem beigt bez titula, jo viņi izgāzās vēl trīs sacensībās.

Šis mačs bija atklāts mērenā tempā no pirmā svilpes (atspēriens) skanēja. 21. minūtē Chelsea saņēma sodu pēc tam, kad 16. ailē Fils Džonss nogāza Edenu Hazardu. Hazards, kurš pats izdarīja šo sitienu, spēja pārspēt vārtsargu De Gea un mainīt rezultātu uz 1-0.

Mančestru, kas palika aiz muguras, draudēja Pola Pogbas un Aleksisa Sančesa uzbrukumi. Tomēr uzbrukumi no šiem diviem spēlētājiem joprojām bija plati no Thibaut Courtois vārtiem (Chelsea vārtsargs, pildspalva). Rezultāts 1-0 Chelsea pārsvaram saglabājās līdz puslaikam.

Otrajā puslaikā Mančestras "United", šķiet, dominēja spēlē, ierobežojot "Chelsea" aizsardzību jau no otrā puslaika sākuma minūtēm. 63. minūtē Aleksis Sančess guva vārtus, taču hemoroīds Maikls Olivers to neatļāva, jo tika uzskatīts, ka tas atrodas pozīcijā ārpus malas.

Šķita, ka grūti gūt atbildi, treneris Hosē Morinju veica atsvaidzinājumu, 73. minūtē nomainot divus savus uzbrucējus. Romelu Lukaku un Entonijs Martials ienāca Jesse Lingard un Marcus Rashford vietā.

Spēles pēdējās desmit minūtēs "Chelsea" spēlēja aizsardzībā un priekšā atstāja tikai Olivjē Žirū un Edenu Hazardu. Atlikušajā spēles laikā "Manchester United" neizdevās gūt vārtus, tāpēc rezultāts 1-0 Chelsea kļuva par mača gala rezultātu.

* * *

Šis ir futbola ziņu teksta piemērs indonēziešu valodā. Cerams, ka noderīgs un spējīgs sniegt ieskatu visiem lasītājiem, neatkarīgi no tā, vai tas attiecas uz ziņu tekstiem, vai valodaIndonēzija vispār. Atvainojiet, ja šajā rakstā ir kļūdas.

Ja lasītājs vēlas pievienot atsauce par ziņu tekstiem un paziņojumiem lasītāji var atvērt šādus rakstus: īsu ziņu teksta piemērs; ziņu ekspozīcijas rindkopas piemērs contoh; dažāda veida tiešie ziņu teikumi;oficiāla paziņojuma piemērs; neoficiāla paziņojuma piemērs; jauna studentu uzņemšanas paziņojuma paraugs; kā arī raksti Uzvarētāja paziņojuma piemērs.

Liels paldies un paldies.

* Pielāgots šī raksta piemērs no https://bola.kompas.com/read/2018/05/20/01251018/hazard-bawa-chelsea-kalahkan-man-united-dan-juarai-piala-fa (ar dažām izmaiņām, kas pielāgotas šī raksta vajadzībām)