click fraud protection

Lehe kbbi.kemendikbud.go.id andmetel määratletakse uudised kui kirjatükk või teave lugu hetkel või toimunud sündmusest. Uudiseid avaldatakse tavaliselt mitmesugustes massiteabevahendites, olgu selleks siis trükimeedia ajalehtvõi veebimeedia, näiteks veebiuudiste saidid. Teave Edastatud teave võib hõlmata kõike, sealhulgas teavet jalgpalli või jalgpalli kohta. Jalgpall või jalgpalliuudised ise sisaldavad kõike alates jalgpallivõistlustest, profiilidest inimesed jalgpallimaailmas, maailma jalgpallitegelaste elu teisele poolele ja rahvuslik

Sellest artiklist saame teada, kuidas näeb välja näide uudisetekstist, mis jutlustab jalgpalli või jalgpalli kohta. Allpool toodud näide on väljavõte jalgpalli- või jalgpalliuudistest, mis pärinevad meedia võrgus või võrgus. Näiteid võib näha järgmiselt!

Hazard viib Chelsea võidu Man Unitediga ja võitis FA karika *

Chelsea võitis FA karika, kui alistas laupäeva (19.05.2018) õhtul Wembley staadionil toimunud finaalis Manchester Unitedi 1: 0. Selle kohtumise ainus värav sündis 22. minutil Eden Hazardi penaltist. See on Chelsea klubi ajaloos kaheksas FA karika tiitel.

instagram viewer

Viimati bluusid (hüüdnimi Chelsea. pliiats) võitis selle tiitli hooajal 2011-2012. Inimese jaoks. United, sel hooajal peavad nad olema valmis lõpetama ilma tiitlita, sest ebaõnnestusid veel kolmel võistlusel.

See matš oli esimesest vilest alates mõõdukas tempos avatud (avalööki tegema) kõlas. 21. minutil määrati Chelseale penalt, kui Phil Jones kukutas 16. kastis Eden Hazardi. Hazard, kes selle löögi ka ise tegi, suutis väravavaht De Gea üle kavaldada ja skoori 1: 0-le muuta.

Mahajäänud Manchesterit ähvardas Paul Pogba ja Alexis Sanchezi rünnak. Nende kahe mängija rünnakud olid siiski Thibaut Courtoisi väravast laiad (Chelsea väravavaht, pastakas). Chelsea paremuse seis 1: 0 püsis poolajani.

Teisel poolajal paistis mängu domineerivat Manchester United, piirates Chelsea kaitset teise poolaja algusminutitest. 63. minutil lõi Alexis Sanchez värava, kuid hemorroid Michael Oliver keelas selle, kuna seda peeti positsioonil väljapoole.

Vastuse saamine tundus keeruline, treener Jose Mourinho tegi värskenduse, asendades 73. minutil kaks oma ründajat. Jesse Lingardi ja Marcus Rashfordi asemele tulid Romelu Lukaku ja Anthony Martial.

Mängu viimasel kümnel minutil mängis Chelsea kaitses ning jättis ette vaid Olivier Giroudi ja Eden Hazardi. Manchester Unitedil ei õnnestunud järelejäänud mänguaegades väravat lüüa, nii et Chelseale saadetud seis 1: 0 muutus mängu lõpptulemuseks.

* * *

See on näide indoneesiakeelsest jalgpalliuudiste tekstist. Loodetavasti kasulik ja võimeline lisama ülevaadet kõigile lugejatele, olgu see siis eriti uudiste tekstide kohta või keelIndoneesia üldiselt. Vabandust, kui selles artiklis on vigu.

Kui lugeja soovib lisada viide uudiste tekstide ja teadete kohta saavad lugejad avada järgmised artiklid, nimelt: lühiuudiste teksti näide; uudiste ekspositsiooni lõigu näide; mitmesugused otsesed uudislaused;ametliku teadaande näide; mitteametliku teadaande näide; uue üliõpilaste vastuvõtu väljakuulutamise näidis; samuti artikleid Võitja väljakuulutamise näide.

Suur aitäh ja aitäh.

* Selle artikli näide on kohandatud alates https://bola.kompas.com/read/2018/05/20/01251018/hazard-bawa-chelsea-kalahkan-man-united-dan-juarai-piala-fa (mõningate muudatustega, mis on kohandatud selle artikli vajadustele)